Sayfa Yükleniyor, Lütfen Bekleyiniz...

YÜKLENİYOR, LÜTFEN BEKLEYİNİZ...

Gizlilik İlkeleri

www.ankaraabiye.com , hizmet kalitesini arttırabilmek amacıyla, alışveriş aşamasında müşterilerinden bazı kişisel bilgilerini (isim, adres, telefon, e-posta vb.) talep etmektedir. Bu şekilde toplanan kişisel bilgiler üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşılmamakta, yalnızca Ankara Abiye bünyesinde yürütülen / yürütülecek olan kampanya, promosyon, e-duyurular ve müşteri sınıflandırmaları gibi çalışmalarda kullanılmaktadır. Müşteri, www.ankaraabiye.com ’ dan gönderilen e-duyuruların alımını dilediği zaman durdurabilme, sonra tekrar yeniden başlatabilme hakkına sahiptir. Ankara Abiye üyelik formlarında toplanan bilgiler, üyelerin haberi ve onayı olmaksızın, hiçbir nedenle ticari amaçla kullanılmamakta ve üçüncü şahıslara satılmamaktadır.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşterinin kendisi ulaşabilmekte, ve bu bilgileri sadece müşterinin kendisi değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca usulü dairesinde bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileri 128-bit Secure Sockets Layer ile şifrelenerek güvenlik altına alınmıştır ve ne ankaraabiye.com ’un, ne de ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Ödemeye yönelik tüm işlemlerin ankaraabiye.com arayüzü üzerinden banka ve müşteri bilgisayarı arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.

Tüm soru ve öneriniz için bize info@ankaraabiye.com adresinden ulaşabilirsiniz.

SEPETİM

Alışveriş Sepetiniz Boş

Alışveriş sepetine henüz ürün eklemedin. Alışverişe kaldığın yerden devam edebilir ya da bütün ürünlerimize göz atabilirsin.